14 GRUDNIA

„Wylosuj Anioła” – druga edycja w nasze szkole.  

Strach, ból i niepewność, które towarzyszą dzieciom i ich rodzinom podczas leczenia w szpitalu, nie są obojętne naszym wolontariuszom. Członkowie Szkolnego koła Wolontariatu postanowili zainicjować akcję pisania kartek dla dzieci „Wylosuj Anioła’. Swoją akcją otoczyliśmy dzieci z Oddziału Dziecięcego Uniwersyteckiego Szpitala w Zielonej Górze. Każda kartka została wykonana własnoręcznie. Samodzielnie redagowaliśmy życzenia i słowa wsparcia. Dzięki tej akcji chcieliśmy ukazać swoim chorym kolegom, że jest ktoś, kto  o nich myśli i pragnie aby byli szczęśliwi, żeby spełniły się ich marzenia, bo „Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać”.  
Bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc podczas akcji pani  Beacie Jakowickiej, pani Barbarze Gnach oraz opiekunowi i koordynatorowi akcji w naszej szkole pani Halinie Chaś.

Wolontariusze