29 PAŹDZIERNIKA

DZIEŃ PAPIESKI
Dnia 29 październikaw Kościele Matki Boskiej Częstochowskiej w Siecieborzycach odbyło się przedstawienie pt. ,,Wspomnienie o św. Janie Pawle II’’. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali montaż słowno-muzyczny, opowiadający o życiu naszego papieża. Występy dzieci przeplatała prezentacja multimedialna, można było oglądnąć wystawę książek, przygotowaną przez panią Dorotę Klimejko. Specjalne podziękowania dla absolwenta naszej szkoły – Patryka Popiół – za pięknie wyrecytowane wersy i akompaniament gitarowy, a także Emilii Frątczak, która za każdym razem zaskakuje talentem recytatorskim. Dziękujemy wszystkim uczestnikom przedstawienia za piękne wykonania.
Święty Jan Paweł II jest bliski naszym myślom i pozostanie w naszych sercach na zawsze. Chcemy o Nim pamiętać i dziękować za dar Jego życia, za wzór wiary, nadziei i miłości. Chcemy, aby kolejne pokolenia nie zapominały o autorytecie XX i XXI wieku.