14 GRUDNIA

PIĘKNY WYSTĘP NA XII GMINNYM KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK
XII Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek, pod honorowym patronatem Burmistrza Szprotawy, Józefa Rubachy, który odbył się 14 grudnia w Szprotawskim Domu Kultury, przeszedł do historii.  Łącznie wystąpiło 178 osób (soliści i zespoły) w czterech kategoriach wiekowych. Jury w składzie: Włodzimierz Czernisz, Andrzej Kajfasz i Katarzyna Kucharz przyznali tytuły laureata i wyróżnienia wykonawcom. W kategorii I - przedszkola, wszyscy uczestnicy otrzymali podziękowania, upominki i dyplomy laureata, w tym „Sześciolatki” z  Siecieborzyce przygotowane pod kierunkiem pani Ewy Watras.   W kategorii II – klasy I-III, tytuł laureata zdobyła grupa „Sieciolinki” z naszej szkoły w składzie: Roksana Socha, Oliwia Bachowska, Kinga Radzikiewicz, Hania Pawlicka i Zuzia Herbut przygotowane pod kierunkiem pani Beaty Jakowickiej.   W kategorii III – naszą szkołę reprezentował i pięknie zaśpiewał Karol Kenigsberg z klasy IV. Do występu przygotowała go pani Małgorzata Łysoń. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe podziękowania za udział i słodkości, wyróżnienie dodatkowo upominki a laureaci upominki  i statuetki. Gratulujemy wszystkim uczestnikom za piękne prezentacje i życzymy dalszych sukcesów.