12 GRUDNIA

JARMARK BOŻONARODZENIOWY W SZPROTAWIE
Dnia 12 grudnia odbył się na Rynku w Szprotawie I PARAFIALNY JARMARK BOŻONARODZENIOWY.  Klimat na centralnym placu miasta tworzyły tego dnia nie tylko stroiki, choinkowe ozdoby, miniaturowe drzewka oraz wypieki, ale też melodie. Gorączkę przedświątecznych zakupów umilały klientom jarmarku występy dzieci z przedszkoli, szkół i innych instytucji. W występach wzięły również udział dziewczynki z klasy I i II naszej szkoły, które wcieliły się w postać aniołków. Pięknie zaprezentowały się w tańcu oraz zaśpiewały trzy pastorałki mówiące o przygotowaniach aniołków do ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA. Do występu zostały przygotowane przez swoje panie tj. Halinę Chaś i Beatę Jakowicką.
Wszystkim zaangażowanym dzieciom, rodzicom, pracownikom szkoły serdecznie dziękujemy za pomoc i uczestnictwo w Jarmarku. 


Uczniowie klasy VI: Kornelia Kacprzak, Oliwia Dusan, Oliwia Turajska, Roksana Michalak i Patryk Popiół pod okiem nauczycieli prowadzili również stragan z ozdobami świątecznymi wykonanymi przez rodziców min. podczas warsztatów świątecznych przygotowanych przez panią Zofię Wilczyńską- Mazurek.  Na straganie można było kupić ozdoby i kartki wykonane przez uczniów, nauczycieli i rodziców naszej szkoły.