11 LISTOPADA

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI
Co roku poczet sztandarowy Zespołu Szkół w Wiechlicach filia  w Siecieborzycach reprezentuje szkołę w uroczystościach państwowych obchodzonych w Szprotawie. Tak było również  11 listopada 2015 r. z okazji Święta Niepodległości.  Do uczniów  pełniących tą zaszczytną funkcję w poczcie sztandarowym i godnie reprezentujących naszą  szkołę należą: Patryk Popiół, Kornelia Bajerlain oraz Kornelia Kacprzak.  Opiekę nad uczniami sprawuje pani Maria Bednarek.
 Tradycją szkoły jest również  udział naszych uczniów w programie artystycznym w Szprotawskim Domu Kultury.  Śpiew pieśni patriotycznych z przeszłości Polski przypomniał  wszystkim zebranym  o tym, jaką wartość dla obywateli naszego kraju ma wolność i o czym muszą pamiętać następne pokolenia.
Do występu dzieci zostały przygotowane przez panie: Z. Wilczyńskaą- Mazurek i Z. Kleczko.
W ramach obchodów ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI uczniowie przygotowują się jeszcze do uroczystej WIECZORNICY, która odbędzie się 18 listopada 2015 o godzinie 17.00 w naszej szkole.
Zapraszamy.