29 STYCZNIA

UCZNIOWIE OSIĄGAJĄCY NAJLEPSZE WYNIKI  W  NAUCE  W PIERWSZYM SEMESTRZE
klasa I:
Do uczniów bardzo dobrych należą: Zuzanna  Herbut, Sandra Picheta, Alicja Picheta, Michał Korczyński, Hanna Pawlicka, Roksana Socha

klasa II:
Uczniowie wzorowi: D. Turek, O. Stachnik, M. Janikowska, J. Szyszka

klasa III: 
Uczniowie wzorowi: Nikola Bilińska, Ewelina Własak, Oliwia Matuszak, Filip Narolski, Patryk Janikowski

klasa IV:
Uczniowie wzorowi: Andżelika Lechowska- 4,9
Uczniowie wyróżniający się w nauce: Hubert Hajewski – 4,5, Hubert Herbut – 4,5, Wojciech Obarzanek – 4,5

klasa V
Uczniowie wzorowi:  Roksana Michalak-4,9,  Patryk Popiół -4,8
Uczniowie wyróżniający się w nauce: Kornelia Kacprzak-4,6, Otylia Korczyńska-4,7
Paweł Kaliciński-4,5

klasa VI
Uczennica wzorowa: Oliwia Sawron- 4,9
Uczennica wyróżniająca się w nauce: Nikola  Bachowska - 4,72

Nasi uczniowie w pierwszym półroczu roku szkolnego 2014/2015 brali udział i osiągali sukcesy w konkursach szkolnych i pozaszkolnych.
Gminny konkurs plastyczny "11 listopada": 
wyróżnienie: Krzysztof Matczak (kl. I)  i Dawid Turek (kl. II)

Bieg Dziadoszan: Nikola Bilińska - III miejsce w grupie klas I-III ( kl. III)

NASI UCZNIOWIE OSIĄGALI RÓWNIEŻ SUKCESY   POZA SZKOŁĄ :
-   HUBERT HAJEWSKI - UZYSKAŁ CERTYFIKAT 4. KYU JU JITSU
                                            - III MIEJSCE W WIELOBOJU STRZELECKIM (organizowanym przez Zarząd Powiatowy LOP).
                                          - V MIEJSCE W ZAWODACH STRZELECKICH
                                          - II MIEJSCE W MIKOŁAJKOWYCH ZAWODACH PŁYWACKICH
                                          - UZYSKAŁ STOPIEŃ MŁODSZEGO RATOWNIKA WOPR
-  MIKOŁAJ  I SEBASTIAN KOSIK ORAZ PATRYK JANIKOWSKI ZDOBYLI CERTYFIKAT  6. KYU JU JITSU
-  MIKOŁAJ KOSIK - III MIEJSCE W TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ W NOWEJ SOLI,
- TOMASZ TURKIEWICZ OTRZYMAŁ MEDALE I STATUETKĘ NAJLEPSZY BRAMKARZ "ORLIKÓW' HALOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ W NOWEJ SOLI
- GRUPA MŁODZIEŻOWEJ DRUŻYNY POŻARNICZEJ W SKŁADZIE: MAJA GAJDA, EMILA URBANIAK, NIKOLA BACHOWSKA ORAZ PATRYCJA TOKARZ,  ZAJĘŁA II MIEJSCE W POWIATOWYCH ZAWODACH STRAŻACKICH  I  IV MIEJSCE W WOJEWÓDZKICH ZAWODACH STRAŻACKICH.
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !