20 LISTOPADA

ŚLUBUJEMY ...
Dnia 20 listopada 2014 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste ŚLUBOWANIE uczniów klasy pierwszej. Pasowania pierwszoklasistów na uczniów Szkoły Podstawowej w Wiechlicach Filia Siecieborzyce dokonała pani dyrektor Irena Esmund. 
W spotkaniu uczestniczyli: p. burmistrz Józef Rubacha, z- ca burmistrza Paweł Chylak, kierownik wydziału oświaty p. Sylwester Chocholski, ks. Jan Górski oraz kierownik szkoły p. Halina Chaś oraz rodzice pierwszoklasistów. Widzami byli też uczniowie klasy trzeciej. Pierwszacy zaprezentowali wspaniały program artystyczny. Podczas występów wykazały się odpowiednią wiedzą i umiejętnościami. Nad całością programu czuwała wychowawczyni p.  B. Jakowicka.
Z okazji tego święta dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy  oraz zostały obdarowane drobnymi upominkami- przez burmistrza, dzieci z klasy trzeciej i rodziców. Uczniowie otrzymali także książeczki SKO z wpłatą 3 zł ufundowaną przez Radę Rodziców. Po zakończeniu uroczystości uczniowie klasy pierwszej wraz z rodzicami i gośćmi udali się na spotkanie przy ciastku i napojach, aby lepiej się poznać i porozmawiać o działaniach szkoły.