MAMY LAUREATA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE GRAFIKI KOMPUTEROWEJ !!!

 Uczniowie naszej szkoły brali udział w IV Ogólnopolskim Konkursie Grafiki Komputerowej „Pisanka wielkanocna” pod patronatem Dyrektora Wydziału UM Wrocławia. Dzieci z klas I-III, pod opieką p. B. Jakowickiej oraz uczniowie kl. IV-VI, pod opieką p. S. Ganczar, wykonywały prace w wybranych programach graficznych. Wszystkie wykonane prace wzięły udział w konkursie na etapie szkolnym. Problemem było wyłonienie spośród nich tylko 6 prac do dalszego etapu, w efekcie konkurs szkolny wygrali  uczniowie: Marcin Matczak, Andżelika Lechowska, Wojtek Obarzanek (kl. II), Patryk Popiół (kl. III) oraz Martyna Lechowska (kl. IV) i Dawid Ganczar (kl. V). Okazało się, że 21 marca, jury w składzie: przewodniczący - dr A. Moczydłowski, artysta grafik z ASP we Wrocławiu, członkowie – M. Jary- artysta grafik, M. Beryło -plastyk, O. Piecyk- grafik, plastyk, spośród ok. 560 prac nagrodziło po trzy w każdej grupie wiekowej i po 7 wyróżniono.  Tym milej nam, że spośród tylu prac, jury nagrodziło pracę naszego ucznia. Nagrody ufundowane przez Wydział Edukacji UM Wrocławia otrzymali:
W grupie wiekowej do lat 10:
I miejsce - Patryk Popiół, SP , filia w Siecieborzycach
II miejsce - Elżbieta Kaczkowska, SP 90, Wrocław
III miejsce - Katarzyna Posikata, Ognisko Pracy Przedszkolnej w Sosnowcu