21 marca

WYNIKI  W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE DZIECI KLAS I-III - "OLIMPUSEK"
W naszej szkole po raz pierwszy odbył się konkurs  "Olimpusek" dla uczniów klas I-III. Uczestniczyło w nim 9 uczniów z klas II i III, którzy wspaniale zaprezentowali swoje wiadomości  na poziomie nauczania wczesnoszkolnego.  Z przyjemnością informujemy, że 2 naszych uczniów otrzymało dyplom laureata. Są to: Krzysztof Kargier z kl. II oraz Patryk Popiół z kl. III. Natomiast pozostali uczniowie zostali uhonorowani dyplomem uznania: M. Kosik, H. Hajewski, W. Obarzanek, I. Kwiatkowski, P. Zwolski , M. Orman oraz W. Jakubowska. Uczestników konkursu przygotowywała p. B. Jakowicka i E. Watras. Dyplomy zostały rozdane przez p. kierownik H. Chaś podczas apelu z okazji "Powitania wiosny".
Podczas apelu pani kierownik podziękowała uczniom, którzy zajęli XIV miejsce w szachach szybkich na etapie wojewódzkim. Osiągnięcia  naszych kolegów śledziliśmy już od etapu szkolnego, przez gminny, powiatowy, a zakończony na szczeblu wojewódzkim. Jeszcze raz przypomnijmy ich  nazwiska: P. Strojny, D. Szymańska, J. Kubów oraz B. Herbut.  Do konkursu przygotowali grupę p. E. Jagielski oraz J. Suchecki.
Wszystkim uczestnikom konkursów jeszcze raz serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!